*** Hotel Arlington ubytovanie Praha 9

Hotel Praha 9 Arlington Ubytovanie v Prahe 9 Vysočanoch Hotel Alrington :
Trojhviezdičkový hotel rodinného typu sa nachádza v kľudnej časti Prahy 9 Vysočany. Hotel Arlington ponúka príjemné ubytovanie za prívetivé ceny a veľmi dobrú dostupnosť do historického centra Prahy.

Hotel Arlington Praha 9 Vysočany ubytovanie :
V päťposchodovej budove je 26 izieb s celkovou kapacitou 68 lôžok. Izby sú jedno, dvoj a trojlôžkové a jedna izba je bezbariérová. Do niektorých izieb je možné umiestniť kvalitné pristielky, v iných oddeliť lôžka. Na každej izbe je nový nábytok, písací stôl, sprchovací kút, WC, telefón, TV so SAT a WIFI pripojenie na internet zdarma.

Praha Vysočany hotel Ubytovanie Arlington Suite :
Suite je umiestnený na prvom poschodí novostavby naproti hotela Arlington. Suite je kompletne vybavený, navyše je tu jedálenský kút, kuchynská linka, riad, kávovar, mikrovlnná rúra, chladnička. Terasa s výhľadom do dvora so záhradou a stromy. V kúpeľni je vaňa, automatická práčka.

Ubytovanie v Prahe 9 Vysočany hotel Arlington reštaurácia :
Štýlová reštaurácia s kapacitou 48 miest, s celodenným provozom, zabezpečí stravovanie skupín i organizovanie menších spoločenských a rodinných stretnutí. Od 7:00 do 10:00 h. sú podávané raňajky formou studeného a teplého bufetu. V jedálnom lístku nájdete ponuku jedál českej i medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je otvorená do 22:00 hodín aj pre širokú verejnosť.

Arlington hotel v Prahe ubytovanie Vysočany služby :
Non-stop recepcia zabezpečuje doplnkový predaj - nápoje, občerstvenie, cigarety, mapy a suveníry. Tiež bezplatne zapožičia fén, žehličku, žehliacu dosku, zadarmo môžete použiť hotelový trezor. V hoteli sú dva výťahy. Parkovanie na parkovisku pred hotelom alebo v garáži. Fax, e-mailová služba a pripojenie k Internetu. Kompletne vybavená detská postieľka k dispozícii zadarmo.

Dovolenka v Prahe ubytovanie hotel Arlington spojenie do centra :
O2 Arena (bývalá Sazka Arena) je od hotela asi 300 metrov, u stanice metra B - Českomoravská, cesta na Václavské námestie trvá asi 10 minút. Do centra Prahy Vás odvezie aj električka zo stanice U svobodárny (č.8 a 19), za rohom  cca 70 metrov od hotela. Cesta električkou č 8 na Námestí republiky trvá 15 minút. Stanica električky Ocelářská (č. 3) je asi 150 m od hotela, smer Václavské námestie. Nočné električky č 52 a 54. Využiť môžete tiež hotelové Taxi.

Praha 9 Vysočany hotel ubytovanie Arlington ďalšie služby :
V hoteli Vám radi zabezpečia prenájom vozidla, spoľahlivé taxi. Vstupenky na rôzne kultúrne, športové a spoločenské podujatia, prehliadku Prahy a jej historickej časti, aj loďou. Výlety na zámky Konopiště a Karlštejn, do svetoznámych kúpeľov Karlovy Vary, výlet a prehliadku mesta Českého Krumlova a Kutnej Hory, folklórny večer s tancom a večerou, prehliadku mesta Terezín a židovského geta a mnoho ďalšieho.
Hotel Praha 9 Arlington - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 9 Arlington - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Praha 9 Arlington - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 9 Arlington - k dispozícii letná terasaHotel Praha 9 Arlington - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 9 Arlington - hotel má reštauráciuHotel Praha 9 Arlington - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 9 Arlington - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 9 Arlington - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 9 Arlington - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 9 Arlington - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 9 Arlington - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 9 Arlington - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 9 Arlington - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 9 Arlington - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 9 Arlington - v izbach je telefon